Участь викладачів кафедри будівництва і професійної освіти ПДАУ у науковій конференції

24 травня 2023 року на базі факультету комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбулося засідання наукової конференції у змішаному форматі, що присвячена підсумкам роботи викладачів, аспірантів, магістрантів і студентів факультету КНМФЕ у 2022 році. З вітальним словом виступила Барболіна Тетяна Миколаївна, доктор фізико-математичних наук, доцентка, декан факультету комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

Учасниками конференції стали викладачі та здобувачі вищої освіти різних університетів м. Полтави, зокрема доцентка, к. пед. н. Овсієнко Ю. І. та старша викладачка Рижкова Т. Ю. кафедри будівництва та професійної освіти Полтавського державного аграрного університету.

За підсумками роботи наукової конференції наукові тези Овсієнко Ю. І. «Застосування математичної моделі до прогнозування росту чисельності населення» та Рижкової Т. Ю. «Використання симуляторів на заняттях з фізики для студентів інженерних спеціальностей» будуть розміщені у «Збірнику наукових праць викладачів, аспірантів, магістрантів і студентів факультету КНМФЕ ПНПУ імені В. Г. Короленка».

Слід зауважити, що під час наукової конференції панувала дружня атмосфера. Учасники конференції активно обмінювалися своїми думками та науковими перспективами.