Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «ХVІ Менделєєвські читання»

14–15 березня 2023 року у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «ХVІ Менделєєвські читання», у якій взяли активну участь співробітники кафедри біотехнології та хімії.

За результатами роботи конференції було видано збірник матеріалів, у якому опубліковано доповіді учасників:

1. Ромашко Т. П. Сучасні інноваційні підходи до викладання хімічних дисциплін // ХVІ Менделєєвські читання: Збірник наукових праць Всеукраїнської науково-практичної конференції, (Полтава, 14–15 березня 2023 р.) / М-во освіти і науки України, Полтав. нац. пед. ун-т ім. В. Г. Короленка [та ін.]. — Полтава: Редакційно-видавничий відділ ПНПУ ім. В. Г. Короленка. 2023. — С. 136–138.
2. Благодарь К. С. Застосування хімічного експерименту під час позашкільної роботи з учнями // ХVІ Менделєєвські читання: Збірник наукових праць Всеукраїнської науково-практичної конференції, (Полтава, 14–15 березня 2023 р.) / М-во освіти і науки України, Полтав. нац. пед. ун-т ім. В. Г. Короленка [та ін.]. — Полтава: Редакційно-видавничий відділ ПНПУ ім. В. Г. Короленка. 2023. — С. 79–80.
3. Тристан Д.В. Освітня гейміфікація як засіб підвищення ефективності навчання // ХVІ Менделєєвські читання: Збірник наукових праць Всеукраїнської науково-практичної конференції, (Полтава, 14–15 березня 2023 р.) / М-во освіти і науки України, Полтав. нац. пед. ун-т ім. В. Г. Короленка [та ін.]. — Полтава: Редакційно-видавничий відділ ПНПУ ім. В. Г. Короленка. 2023. —  С. 145–146.
У збірнику вміщено матеріали, присвячені сучасним проблемам хімічної науки, освіти, її історичного розвитку: становлення та розвиток хімічної науки і промисловості; хімічна наука: сучасність, досягнення та перспективи; методика навчання хімії у вищій та загальноосвітній школі.
Кожен учасник отримав сертифікат.