Участь студентів магістрантів в конференції за результатами виробничої практики

31 березня 2022 р. за підсумками проходження здобувачами вищої освіти виробничих практик, відбулася науково-практична конференція. Кафедра менеджменту ім. І.А. Маркіної прийняла активну участь у написанні тез доповідей для даної конференції. На пленарному засіданні виступила здобувачка вищої освіти СВО Магістр, спеціальності 073 Менеджмент Панова Яна Григорівна з темою доповіді "Сучасні аспекти та рівні економічної безпеки". Дякуємо Яні Григорівні за змістовну доповідь.
     Робота продовжилася на секційному засіданні спеціальності Менеджмент, де студенти мали змогу подискутувати щодо актуальних проблем підприємств - баз проходження їх практик.
     Щиро вдячні студентам за  участь.

Програма науково-практичної конференції за підсумками проходження здобувачами вищої освіти виробничих практик, 2022.

Матеріали науково-практичної конференції за підсумками проходження здобувачами вищої освіти виробничих практик. Випуск 15. Полтава: ПДАУ, 2022. 212 c.