Участь НПП та здобувачів вищої освіти кафедри у наукових конференціях

13–14 березня 2024 року на базі факультету природничих наук та менеджменту Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбулася Міжнародна  науково-практична конференція «ХVІІ Менделєєвські читання» (ХVІІ Полтавські хімічні читання) до 110-річчя Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.
   
 

Участь у Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених та спеціалістів

Доцент кафедри біотехнології та хімії ПДАУ Корінний Сергій взяв участь в Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених та спеціалістів «Інтеграція наукового потенціалу України в галузі тваринництва в Європейський простір», яка відбулася 3 листопада 2023 року в Інституті свинарства і агропромислового виробництва НААН.

Участь у конгресі

4-8 вересня 2023 року в Сантьяго, столиці Чилі, на фоні засніжених гір Анд відбувся 48-й міжнародний конгрес з апікультури APIMONDIA. APIMONDIA - це Міжнародна організація бджільницьких асоціацій, яка об’єднує вчених, фахівців і бджолярів з усього світу.
Однією з головних цілей проведення конгресу є сприяння обміну інформацією та дискусії, а також для того щоб бджолярі, науковці, торговці медом, агенти з розвитку, технічні спеціалісти та законодавці мали змогу зустрічатися, слухати, обговорювати та вчитися один у одного.
Активну участь в конгресі з апікультури взяв доцент кафедри біотехнології та хімії Сергій Корінний, представивши стендову доповідь на тему «Informative STR markers for identifying genetic characteristics of Ukrainian steppe bees».

  


Участь здобувачів вищої освіти за спеціальністю Біотехнології та біоінженерія ПДАУ у IV Міжнародній науковій конференції «Міжгалузеві диспути: динаміка та розвиток сучасних наукових досліджень»

21 липня 2023 року здобувачі вищої освіти першого курсу спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія Ірина ГАЛУШКО та Анжеліка МИКИТЕНКО взяли участь у IV Міжнародній науковій конференції «Міжгалузеві диспути: динаміка та розвиток сучасних наукових досліджень», що проходила у заочно-дистанційній формі у місті Хмельницький. На конференції вони представили свої доповіді, виконані під керівництвом доктора хімічних наук, старшого наукового співробітника, професора кафедри біотехнології та хімії Тамари САХНО та кандидата хімічних наук, доцента, професора кафедри Валентини КРИКУНОВОЇ.

За результатами роботи конференції було видано збірник матеріалів, кожен учасник конференції отримав сертифікат.

       


VIІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «ХІМІЯ, БІОТЕХНОЛОГІЯ, ЕКОЛОГІЯ ТА ОСВІТА»

17–18 травня 2023 року на кафедрі біотехнології та хімії ПДАУ відбулася VIІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Хімія, біотехнологія, екологія та освіта» (Посвідчення № 172 від 24 лютого 2023 р., УкрІНТЕІ).

У конференції взяли участь науковці широкого кола ЗВО України, серед яких Львівський національний університет природокористування, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр’єва НААН, Національний університет харчових технологій, Інститут сільського господарства Північного Сходу НААН, ДУ «Інститут ринку і економіко-екологічних досліджень НАН України», Уманський національний університет садівництва, Інститут сцинтиляційних матеріалів НТК «Інститут монокристалів» НАНУ, Військовий інститут танкових військ НТУ ХПІ, Дніпровський державний аграрно-економічний університет, Білоцерківський національний аграрний університет.

Матеріали конференції представлені у збірнику матеріалів конференції (503 с). Кожен учасник конференції отримав сертифікат.

Читати далі...


Участь викладачів кафедри біотехнології та хімії  у науковій конференції 

17–18 травня 2023 року відбулася наукова конференція професорсько-викладацького складу Полтавського державного аграрного університету за результатами науково-дослідної роботи 2021–2022 років, у якій взяли участь завідувачка кафедри Таміла Ромашко, професорки кафедри Валентина Крикунова та Тамара Сахно.

    

Читати далі...


Участь у студентській науковій конференції

15–16 травня 2023 року в Полтавському державному аграрному університеті відбулася студентська наукова конференція. Здобувачі вищої освіти за спеціальністю 162 Біотехнології та біоінженерія взяли в ній активну участь.

На секційному засіданні свою доповідь представила Ірина Галушко.

Читати далі...


Участь у VІІІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Інноваційні аспекти систем безпеки праці, цивільного захисту та захисту інтелектуальної власності»

23–24 березня 2023 року відбулася VІІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Інноваційні аспекти систем безпеки праці, цивільного захисту та захисту інтелектуальної власності», в якій взяли участь Ірина Короткова, Катерина Благодарь та Дар’я Тристан.

   

Читати далі...


Участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Проблеми та досягнення сучасної біотехнології»

Викладачі кафедри біотехнології та хімії Короткова Ірина, Ромашко Таміла та Сахно Тамара взяли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Проблеми та досягнення сучасної біотехнології», яка відбулася 24 березня 2023 року.

  

Читати далі ...


Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «ХVІ Менделєєвські читання»

14–15 березня 2023 року у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «ХVІ Менделєєвські читання», у якій взяли активну участь співробітники кафедри біотехнології та хімії.

  

Читати далі ...


54-та науково-методична конференція викладачів і аспірантів «Вища освіта в контексті глобальних викликів»

22–23 лютого 2023 року в Полтавському державному аграрному університеті відбулася 54-та науково-методична конференція викладачів і аспірантів «Вища освіта в контексті глобальних викликів», присвячена актуальним питанням розвитку освіти в складних умовах сьогодення. 

 

 

Читати далі ...


Участь здобувачів вищої освіти за спеціальністю Біотехнології та біоінженерія ПДАУ у VІІІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції з міжнародною участю «Фізична реабілітація та здоров’язбережувальні технології: реалії і перспективи»

24 листопада 2022 року у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбулася VІІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція з міжнародною участю «Фізична реабілітація та здоров’язбережувальні технології: реалії і перспективи», в якій взяли участь здобувачі вищої освіти 3 курсу за спеціальністю Біотехнології та біоінженерія Діана МАНАШИНА та Дмитро ГОРБАЧ. На конференції вони представили свої доповіді, виконані під керівництвом докторки хімічних наук, старшої наукової співробітниці, професорки кафедри біотехнології та хімії Тамари САХНО.

   

Читати далі ...


Репортаж про перебування вченого-хіміка в CША

21–25 серпня 2022 року в Чикаго (Іллінойс, США) професорка кафедри біотехнології та хімії Полтавського державного аграрного університету Т. В. Сахно взяла участь у 263-му національному засіданні Американського хімічного товариства.

Відкрила засідання мер м. Чикаго Лорі Елейн Лайтфут. Засноване в 1876 році Американське хімічне товариство (ACS) є найбільшим науковим товариством і одним із провідних світових джерел наукової інформації. ACS має членів у 140 країнах – хіміків, інженерів-хіміків і представників інших суміжних професій, знаходиться на передньому краї трансформації Землі та життя людей за допомогою хімії, виступає за розвиток хімії, надихаючи своїх членів і навчаючи нове покоління професіоналів-хіміків. Цьогорічна зустріч на тему «Сталість у світі, що змінюється» зібрала тисячі професіоналів хімії для спілкування, надихання та навчання. Завдяки насиченому розкладу основних доповідачів, лекцій, виставок, тощо учасники отримали інструменти та ресурси, необхідні для продовження місії ACS і сприяння дослідженням та розвитку хімії.

Темами доповідей наших колег стали «Дослідження спектрів флуоресценції катіонних симетричних поліметинових барвників: роль температури та полярності розчинників» і «Дезінфекція води, забрудненої кишковою паличкою, за допомогою комбінації електролізу, фотохімічної обробки та ультразвуку: роль утворення гідроксильних радикалів і утворення синглетного кисню».