Участь науковців кафедри механічної та електричної інженерії у роботі Х Міжнародної науково-технічної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Молодь: наука та інновації»

Доцент кафедри механічної та електричної інженерії Олександр ПЕТРАШ взяв участь у роботі Х Міжнародної науково-технічної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Молодь: наука та інновації», яка відбулася 23 – 25 листопада у м. Дніпро. Сама конференція створена з метою подальшого підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання. Цього року на конференції тези доповідей були представлені на 21 секції за різноманітними напрямами.