Участь науковців кафедри механічної та електричної інженерії у наукових заходах

Голови рад якості вищої освіти спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка доцентка Юлія БАСОВА та 133 Галузеве машинобудування доцентка Юлія ЛЕВЧЕНКО брали участь у IV Міжнародній науковій конференції «Наукові тренди постіндустріального суспільства», що відбулася 31 березня 2023 у м. Суми.

У доповіді науковиць були запропоновані можливі варіанти зменшення прогалин у компетентностях і програмних результатах навчання при підготовці фахівців інженерного фаху в розрізі освітніх програм, а також напрями адаптації освітнього процесу до глобальних викликів сучасності.

Старша викладачка кафедри Наталії ПРІЛЄПО брала участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Ресурсно-орієнтоване навчання в «3D»: доступність, діалог, динаміка», яка відбулася 22–23 лютого 2023 року.

Метою конференції було обговорення проблем та розробка пропозицій щодо розв’язання теоретичних і практичних завдань у галузі освіти, педагогічних наук, інноваційних педагогічних технологій, технологій створення електронних засобів навчання; визначення перспектив розвитку наукових досліджень, підготовки фахівців і наукових кадрів.