Участь науковців кафедри механічної та електричної інженерії у конференції «Технічні науки в Україні: сучасні тенденції розвитку»

17–18 листопада 2022 року на базі Державного університету інфраструктури та технологій відбулася IV Всеукраїнська інтернет-конференція здобувачів вищої освіти, молодих вчених та викладачів «Технічні науки в Україні: сучасні тенденції розвитку» (УкрІНТЕІ № 421 29.09.2022).

Організатори конференції: Київський інститут залізничного транспорту Державного університету інфраструктури та технологій; Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»; Київський національний університет будівництва i архітектури; Київський національний університет технологій та дизайну; Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського; Миколаївський національний аграрний університет; Національний авіаційний університет; Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля. Крім того, захід проводився за підтримки Міністерства освіти і науки України та Громадської Організації «Національна Академія Наук вищої освіти України».

Мета конференції полягала у формуванні комплексного наукового підходу до висвітлення нових теоретичних і прикладних результатів щодо вирішення існуючих науково-технічних питань, застосуванні сучасних інноваційних технологій у різних галузях науки, техніки та транспорту, встановленні та розвитку ділових контактів у сфері наукового співробітництва між провідними технічними навчальними закладами України, залученні здобувачів вищої освіти, молодих учених і викладачів до актуальних напрямів наукових досліджень та апробації своїх наукових праць.

Робота відбувалася за такими тематичними напрямами:

- електромеханічні системи та автоматизація;

- електроніка та приладобудування;

- енергозбереження та енергоефективність у техніці;

- автоматизація та інтелектуалізація проєктування технічних систем;

- сучасне машинобудування;

- залізничний транспорт;

- сучасні тенденції розвитку авіаційних технологій.

Кафедра механічної та електричної інженерії ПДАУ, здобувачі вищої освіти, що є учасниками студентського наукового гуртка «Механік-дослідник», активно долучилися до цього заходу і представили доповідь на тему «Енергоефективна технологія вирішення проблеми утилізації відходів тваринництва» (авторський колектив: Станіслав Попов, Олександр Петраш, Іван Біловод, Валерія Іваніщева).

За результатами участі в конференції було видано відповідні сертифікати учасників та опубліковано тези доповідей. Детальніше із матеріалами можна ознайомитись у репозитарії ПДАУ (http://dspace.pdaa.edu.ua).

Висловлюємо вдячність усім організаторам конференції за надану можливість науковій спільноті представити власні напрацювання.