Участь членів наукового студентського гуртка кафедри будівництва і професійної освіти ПДАУ в науковій конференції

24 травня 2023 року члени наукового студентського гуртка «EXPONENTA», здобувачі вищої освіти інженерно-технологічного факультету за спеціальністю 208 Агроінженерія Полтавського державного аграрного університету Сльота Олексій, Клаптенко Валентин, Коротенко Ярослав спільно зі своїми науковими керівницями доценткою кафедри будівництва та професійної освіти Овсієнко Ю. І. і старшою викладачкою, керівницею наукового гуртка Рижковою Т. Ю. були запрошені на засідання наукової конференції в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка. Наукова конференція була присвячена підсумкам роботи викладачів, аспірантів, магістрантів і студентів у 2022 році, що відбувалася на факультеті комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки у змішаному форматі. Метою цієї зустрічі була популяризація фізико-математичної та педагогічної освіти, обмін науковим досвідом і набуття вмінь презентувати власні наукові надбання.

Учасниками конференції були викладачі та здобувачі вищої освіти ПНПУ імені В. Г. Короленка та інших університетів м. Полтави. Вони мали нагоду виступити із доповідями та короткими повідомленнями, поставити запитання як доповідачам, так і організаторам конференції.

За підсумками роботи наукової конференції всі наукові тези, зокрема й членів наукового  гуртка «EXPONENTA», будуть розміщені у «Збірнику наукових праць викладачів, аспірантів, магістрантів і студентів факультету КНМФЕ ПНПУ імені В. Г. Короленка».

Сподіваємося на подальшу плідну наукову співпрацю між нашими закладами вищої освіти та науковими школами.