Участь аспірантів у міжнародних конференціях

Круглий стіл на тему «Сучасні вимоги до підготовки докторів філософії спеціальності 210 Агрономія» (17.11.23)

«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ НАУКИ: ТЕОРЕТИЧНІ ТА ПРАКТИЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ» І Всеукраїнська науково-практична конференція

Публікації аспірантів

Прізвище, ім'я, по батькові здобувача Публікації
Тетерюк Роман Сергійович Тараненко С. В., Тетерюк Р. С. Перспективний напрямок вирощування міскантуса гігантського, як засобу відновлення біологічної складової ґрунту, для ефективного використання деградованих земель.: «Урожайність та якість продукції рослинництва за сучасних технологій вирощування», присвячена 90-річчю з дня народження професора Г. П. Жемели: матеріали Міжнар. наук.-практ. інтернет-конф. (м. Полтава, 30 верес. 2023 р.). Полтава : ПДАУ, 2023. C. 111-113.
Овсяник Олександр Олександрович Овсяник О.О., Тараненко С.В. Збільшення сегменту вирощування конопель технічних в Україні.: «Урожайність та якість продукції рослинництва за сучасних технологій вирощування», присвячена 90-річчю з дня народження професора Г. П. Жемели: матеріали Міжнар. наук.-практ. інтернет-конф. (м. Полтава, 30 верес. 2023 р.). Полтава : ПДАУ, 2023. C. 79-82
Даніленко Євгеній Володимирович
Даніленко Є.В., Міщенко О.В. Застосування добрив на посівах кукурудзи. Інноваційні технології в рослинництві – запорука сталого розвитку сільського господарства: матеріали всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції присвяченої 90-річчю з дня народження Віталія Карповича Чуйка, 2 грудня 2022 р. м. Полтава. – С.57-58. (101 с.)
Даніленко Є.В., Міщенко О.В. Ефективність застосування добрив під кукурудзу // Актуальні проблеми сучасної науки: теоретичні та практичні дослідження молодих учених: Матеріали І Всеукраїнської науково-практичної конференції. м. Полтава, 26 – 27 квітня 2023 р. Полтава, 2023. С. 8-10. (360 с.)
Пономаренко Юрій Олександрович Пономаренко Ю.О., Міщенко О.В. Застосування гуматів у сільськогосподарському виробництві.  Всеукраїнська науково-практична конференція присвячена 145-річчю від дня народження Віктора Івановича Сазанова (1879-1967), «Віктор Сазанов: знакова постать аграрної науки та освіти» 11 квітня 2024 року Полтава, 2024.