У ПДАУ Асоціація саперів України навчає безпеки життя

На початку весни інструктори ГО «Асоціація саперів України» провели для працівників Полтавського державного аграрного університету   цикл тренінгів-лекцій під назвою "Зробимо цей світ безпечним разом". Проєкт навчальних курсів з безпеки життя Асоціація втілює спільно з Державним департаментом США та посольством США в Україні.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Зустрічі відвідало понад 250 осіб з різних структурних підрозділів ПДАУ,  також здобувачі спеціальності Маркетинг та викладачі кафедри маретингу. Це навчання відбувається з метою запобігання ризикам для населення від вибухонебезпечних предметів.  Подібні заходи також заплановано і для студентів.
Взагалі у ПДАУ йде системне та постійне вивчення правил безпечної поведінки в умовах війни. Зокрема, наші працівники успішно пройшли онлайн-курс "Дивись під ноги! Дивись, куди ідеш!" від освітньої онлайн-платформи "Зрозуміло!", що також спрямований на запобігання загрозам від вибухонебезпечних предметів, що зосталися після окупації або обстрілів. 396 представників ПДАУ отримали відповідні сертифікати.