Тренінг «Сімейна бухгалтерія» – пізнавально та корисно

Бізнес-тренінг – активна форма навчання, спрямована на формування ділових навиків та вмінь, необхідних для ефективної діяльності. Такий вид навчальної комунікації дозволяє слухачу досягти вагомих особистісних результатів за порівняно короткий термін. Саме тому ця форма навчання нині є найбільш популярною у світових осередках надання освітніх послуг економічного спрямування.
13 жовтня 2021 року викладачі кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю Полтавського державного аграрного університету - ПДАУ професорка Вікторія Кулик та доцентка Оксана Пономаренко провели онлайн-тренінг для студентів ВСП " Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАА" на тему "Сімейна бухгалтерія: інструкція впевненого користувача". Захід був корисним для студентів-бухгалтерів, оскільки обліковувати доходи і витрати актуально не лише на підприємстві, а й, перш за все, у родині.
Захід відбувся за підтримки декана факультету обліку та фінансів ПДАУ, професорки Людмили Дорогань, директорки Лубенського фінансово-економічного коледжу Тетяни Орошан, заступниці директора коледжу з навчальної роботи Валентини Джури, викладачок обліково-фінансових дисциплін вищої кваліфікаційної категорії Лариси Кочури та Валентини Мойсеєнко.
Координаторкою тренінгу від приймаючої сторони була методистка циклової комісії обліково-фінансових дисциплін, кандидатка економічних наук, викладачка вищої кваліфікаційної категорії Катерина Кухта.
Дякуємо всім учасникам заходу за увагу, активність та позитивні емоції! Сподіваємося на нові зустрічі та подальшу ефективну співпрацю між коледжем та університетом!