Спільна зустріч учасників наукового гуртка "Сучасний професіонал" та клубу аспірантів "ДЕКА" із психологом

При кафедрі економіки та міжнародних економічних відносин створено клуб аспірантів "ДЕКА". На засіданні клубу основна увага приділяється питанням, що стосуються якісного проведення наукових досліджень.

Є питання, які є цікавими для здобувачів усіх освітніх рівнів, тому ми поєжнуємо засідання клубу аспірантів "ДЕКА" та наукового гуртка "Сучасний професіонал".

Так, на чергове спільне засідання ми запросили Ганну Володимирівну Подлєсну, кандидата психологічних наук, доцента, доцента кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін ПДАА, практикуючого психолога, яка провела цікавий тренінг для наших здобувачів:

Зустріч аспірантів клубу "ДЕКА" кафедри економіки та міжнародних економічних відносин із психологом Ганною Володимирівною Подлєсною, кандидатом психологічних наук, доцентом, доцентом кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін ПДАА