Зустріч аспірантів клубу "ДЕКА" кафедри економіки та міжнародних економічних відносин із психологом Ганною Володимирівною Подлєсною, кандидатом психологічних наук, доцентом, доцентом кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін ПДАА.

Важливу роль у створенні комфортних умов для навчання та розвитку soft skills у Полтавській державній аграрній академії відіграє психологічна служба, яка є її структурним підрозділом академії і функціонує з
2013 р. для здійснення соціально-психологічного супроводу освітньо-виховного процесу в академії.

Основною метою діяльності психологічної служби є створення комфортних  умов для соціального та інтелектуального розвитку здобувачів вищої освіти, збереження їх психологічного здоров’я, надання психологічної та соціально-педагогічної підтримки всім учасникам освітнього процесу.
На засідання нашого клубу аспірантів "ДЕКА" кафедри економіки та міжнародних економічних відносин 5.03.2021 р. ми запросили Ганну Володимирівну Подлєсну, кандидата психологічних наук, доцента, доцента кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін ПДАА.

Ганна Володимирівна досвідчений психолог, володіє різними психологічними методиками, завжди може створити комфортну атмосферу в колективі та дати цінні поради у будь-якій ситуації. Ми з аспірантами взяли участь у дискусії на психологічну тематику, а також у грі "Хочу. Можу. Буду". Наші аспіранти поділились з нами своїми життєвими цілями. Нам, викладачам і стейкголдерам, було надзвичайно приємно, що вагоме місце в системі цінностей наших аспірантів, посідають наукові досягнення. Завдяки таким зустрічам ми створюємо комфортне середовище для навчання, наукових досліджень, саморозвитку, здобувачі вищої освіти, зокрема аспіранти, покращують свої комунікативні здібності, вміння слухати, поважати цінності один одного. Дякуємо Ганні Володимирівні за цікавий захід. Чекаємо її на подальших засіданнях нашого клубу аспірантів "ДЕКА"