Склад кафедри інформаційних систем та технологій у Решетилівській територіальній громаді

5 листопада 2021 року група викладачів кафедри Полтавського державного аграрного університету в рамках дорадчої діяльності Полтавської обласної громадської організації «Офіційна сільськогосподарська дорадча служба» провели зустріч із керівництвом та представниками Решетилівської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) і науково-практичний семінар за програмою «Підтримка діяльності підприємств АПК засобами інформаційних систем та технологій».

Предметом обговорення були актуальні питання в роботі ОТГ, які стосуються організації аудиту і обліку земельного банку громад, застосування передових інформаційних технологій у всіх напрямках реалізації стратегії розвитку громади. У своїх доповідях викладачі презентували стратегічні завдання кожного господарюючого суб’єкту в контексті розвитку Агроіндустрії 4.0 і можливості цифрових технологій з аудиту і контролю земельних ділянок ОТГ на платформі Кадастр.UA, що розроблена українською ІТ компанією Кварт.Софт (доповідач Юрій Уткін, к.т.н., доцент, завідувач кафедри інформаційних систем та технологій ПДАУ).

Професор кафедри ІСТ Олена Копішинська представила презентацію про концептуальні етапи організації єдиного цифрового простору на платформі програмного комплексу «Універсал 7» класу ERP, як перехідного етапу між технологіями 3.0 та 4.0 в проведенні автоматизації всіх обліково-управлінських процесів об’єктів та суб’єктів господарювання і управління.

Доцент кафедри ІСТ Ігор Слюсар на прикладах показав реальні можливості запровадження смарт технологій та інтернету речей у багатьох напрямках раціонального облаштування територій та життєво важливих процесів громади.

Усі напрямки роботи викликали непідробний інтерес і жваві дискусії, обговорення прикладів й планування майбутніх кроків співпраці й розвитку.

Присутніх було детально ознайомлено із діяльністю кафедри в рамках підготовки фахівців за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології рівней вищої освіти бакалавр і магістр. Було підкреслено, що кафедра здійснює підготовку спеціалістів у тісній співпраці із замовниками. В ході обговорення визначено основні шляхи із співпраці щодо залучення майбутніх абітурієнтів до навчання в університеті.