Секційне засідання науково-методичної конференції

23 лютого 2023 року відбулося засідання секції інженерно-технологічного факультету 54-ї науково-методичної конференції викладачів і аспірантів Полтавського державного аграрного університету «Вища освіта в контексті глобальних викликів».

До заходу активно долучилася і кафедра механічної та електричної інженерії факультету. Слід відзначити професорку кафедри Надію ОПАРУ, що представила доповідь на тему «Вища освіта в контексті сучасних глобальних процесів», у якій проаналізувала загальні тенденції глобалізації освіти.

Голови рад якості вищої освіти спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка доцентка Юлія БАСОВА та 133 Галузеве машинобудування доцентка Юлія ЛЕВЧЕНКО презентували аудиторії цифрові інструменти як форму активізації пізнавальної діяльності здобувачів технічного профілю.

Крім того, присутніх зацікавила доповідь старшої викладачки кафедри Наталії ПРІЛЄПО «Чому дистанційне навчання залишиться з нами», в якій ішлося про специфіку та досвід Сполучених Штатів Америки щодо переходу їхніх закладів вищої освіти на часткове чи повне онлайн-навчання.

Учасники виступів  отримали іменні сертифікати, збірку матеріалів і програму конференції. Дякуємо всім за активну участь!