Результати проведення конкурсу «Кращий молодий науковець університету» за підсумками наукової роботи у 2022 році

Травень по праву можна назвати місяцем науки в Полтавському державному аграрному університеті. Багато наукових заходів було зосередженого в ньому. Студентська наукова конференція, Науково-практична конференція професорсько-викладацького складу університету, день науки. Але паралельно з цими заходами, проходив ще один важливий науковий захід. З 1-го травня 23 року згідно наказу ректора в нашому університеті розпочався конкурс «Кращий молодий науковець університету» за підсумками наукової роботи у 2022 році. Це щорічний конкурс, умови якого регламентовані чинним положенням, затвердженим ще у 2021 році, але проводиться згідно цього положення він вперше, зі зрозумілих причин.

Переможця конкурсу визначає рада молодих вчених на основі розгляду поданих заявок від молодих вчених університету. Заявка включає інформаційний бланк із результатами наукової діяльності конкурсанта за визначений період та документи, що підтверджують достовірність поданої інформації. Процедура визначення переможця дуже чітка – для кожного конкурсанта на основі поданої інформації вираховується конкурсний бал, за прописаною у положенні методикою, і складається рейтинговий список. Конкурсант з найбільшої кількістю балів стає переможцем.
У ході розгляду поданої конкурсантами інформації на засіданні Ради молодих вчених 18 травня 2023 року було встановлено, що найбільшу кількість балів і перше місце у рейтинговому списку конкурсу отримав к. ю. н, доцент Коломієць Павло Віталійович, доцент кафедри підприємництва і права. Результати конкурсу були затверджені на засіданні, а кандидатура переможця й відповідні документи були подані до Вченої Ради університету.

24 травня 2023 року на черговому засідання Вченої Ради університету головою Ради молодих вчених, доцентом Станіславом Ковальчуком були оголошені результати конкурсу «Кращий молодий науковець університету» за підсумками наукової роботи у 2022 році, що були затверджені відкритим голосуванням Вченої Ради.

Переможцю конкурсу доценту Павлу Коломійцю професор Валентина Аранчій вручила почесну грамоту «Кращий молодий науковець року» за результати наукової діяльності у 2022 році.