Рейтингові показники роботи науково-педагогічних працівників

Важливою складовою системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти у Полтавському державному аграрному університеті є щорічне оцінювання роботи його науково-педагогічних працівників. Система рейтингової оцінки роботи викладачів забезпечує аналіз якісного складу науково-педагогічних працівників і є одним із інструментів підвищення їхньої професійної активності. Результати рейтингового оцінювання можуть бути враховані під час укладання трудових договорів (контрактів) і слугувати основою для стимулювання науково-педагогічних працівників: представлення до нагородження відомчими відзнаками, присвоєння почесних звань, матеріального заохочення тощо.
Відділ моніторингу та забезпечення якості освіти систематизував Індивідуальні показники роботи науково-педагогічних працівників Університету за 2021 календарний рік. Усього в рейтингуванні взяли участь 272 науково-педагогічні працівники ПДАУ.

Загальні рейтингові показники роботи науково-педагогічних працівників за 2021 календарний рік  і  Рейтингові показники роботи науково-педагогічних працівників за 2021 календарний рік у розрізі посад оприлюднені на сайті Університету.

Факультет: