Проведення настановчих зборів з питань проходження виробничих практик для здобувачів спеціальності 181 Харчові технології СВО «Бакалавр» та «Магістр»

09 червня 2023 р. для студентів 3 курсу нормативного терміну навчання, 1 курсу скороченого терміну навчання освітнього ступеня «бакалавр» та студентів 1 курсу освітнього ступеня «магістр» спеціальності 181 Харчові технології були проведені настановчі збори з питань проходження виробничої загально-технологічної та науково-дослідної практик відповідно і звітування за її результатами. Збори, в режимі онлайн, провели координатор практики зі спеціальності 181 Харчові технології доцент Віктор ЮХНО, гаранти освітніх програм: завідувачка кафедри харчових технологій доцент Ніна БУДНИК, професор кафедри професор Валерій СУКМАНОВ та керівники виробничих практик доценти Євгенія ХМЕЛЬНИЦЬКА, Алла КАЙНАШ та Володимир ТЕНДІТНИК.

Гаранти відповідних освітніх ступенів Ніна БУДНИК та Валерій СУКМАНОВ зазначили, що всі студенти розподілені, згідно укладених договорів про проведення відповідної виробничої практики студентів ПДАУ, на підприємства харчової промисловості та навчальних і виробничих лабораторій, що відповідають вимогам до баз практик. Також, згідно наказу про проведення виробничої загально-технологічної та науково-дослідної практик, студентам призначені керівники практики від кафедри, до яких необхідно звернутися для заповнення календарного графіку проходження практики та отримання індивідуального завдання з практики.

Віктор ЮХНО провів студентам цільовий інструктаж з охорони праці. Також ознайомив студентів з робочими програмами виробничих практик, акцентував увагу на основних ключових моментах змісту та оформлення щоденника та звіту з практики. В. ЮХНО нагадав, що усім студентам напередодні були роздані, або відіслані на корпоративну пошту, щоденники з практики, які необхідно буде заповнювати щоденно протягом проходження практики та завірити печаткою бази практики. Детально розповів про порядок звітування за результатами проходження виробничих практик, які відбудуться у двадцятих числах вересня наступного навчального року.

На завершення настановчих зборів, завідувачка кафедри Ніна БУДНИК акцентувала увагу студентів на своєчасному поданні звітів з практики на перевірку, термінах їх захисту та оголосила орієнтовний склад комісії із захисту звітів з відповідних практик. Також гарант освітнього ступеня «магістр» Валерій СУКМАНОВ наголосив, що дана практика є початком накопичення матеріалу для виконання кваліфікаційної роботи та написання наукової роботи або розробки патенту, що передбачені методичними рекомендаціями для виконання кваліфікаційної роботи.

Також виступили керівники практик від Університету, ще раз наголосили на виконанні поставлених перед ними задачах та дотриманні техніки безпеки в умовах баз практик і правил безпеки при повітряних тривогах.
Студенти задавали уточнюючі питання на які отримували вичерпні відповіді. Зустріч пройшла в дружній не вимушеній атмосфері.