Профорієнтаційна робота у Петрівсько-Роменському закладі загальної освіти І–ІІІ ступенів Гадяцького району Полтавської області

Протягом вересня працівники кафедри технологій дрібного тваринництва провели профорієнтаційну роботу. Вони надали інформацію про набір на підготовчі курси для вступників Полтавської державної аграрної академії з таких предметів:  українська  мова та література, математика, хімія, біологія, історія України, іноземна мова, географія. Вказали переваги навчання на підготовчих курсах, зокрема зручний час навчання, можливість оплати за надання освітніх послуг частинами; ознайомили зі спеціальностями для осмисленого вибору професії, розмістивши згадану інформацію у групах соцмереж учнів, батьків і вчителів Полтавської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 38 (430 учасників) і Полтавської гімназії «Здоров’я» № 14 (943 учасники).

Також проведено профорієнтаційну роботу з дотриманням усіх карантинних вимог у Петрівсько-Роменському закладі загальної освіти І–ІІІ ступенів Гадяцького району Полтавської області. Були передані  буклети, проведені презентації спеціальностей «Харчові технології» та «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» безпосередньо для вчителів, які, в свою чергу, донесли інформацію до учнів.

ю!