Профорієнтаційна робота кафедри інформаційних систем та технологій

У межах профорієнтаційної роботи ПДАУ 16 та 17 травня доцентка кафедри інформаційних систем і технологій Одарущенко Олена разом зі студентами  випускних курсів Федорченко Марком і Кулінченко Іриною прийняли активну участь у проведенні зустрічей з майбутніми абітурієнтами Миргордського та Полтавського районів, а саме були залучені учні: Кибинської гімназії Миргородської міської ради і Михайлівського ліцею Михайлівської сільскої ради Полтавського району.

Було організовано онлайн-зустрічі і представлено презентацію про спеціальність, навчання, сам університет і ще деякі деталі.
Також ми дякуємо, директоркам шкіл Лисенко Ларисі Петрівні і Ярославській Валентині Василівні за можливість розказати абітурієнтам про варіант майбутньої професії і трошки привідкрити завісу студентське життя.