Профорієнтаційна робота кафедри інформаційних систем та технологій

12 травня відбулась онлайн-зустріч з учнями одинадцятого класу  Пирятинського ліцею №4 Полтавської області. Школярі та їх класні керівники Множинська Олена Вікторівна і Сав’яненко Марія Олексіївна мали змогу дізнатися більше про навчання і студентське життя в Полтавському державному аграрному університеті. А саме, кафедра інформаційних систем та технологій представила свою унікальну спеціальність. Доценти кафедри Одарущенко Олена і доктор технічних наук Одарущенко Олег говорили про спеціальні умови вступу цього року, про склад кафедри, мету і цілі навчання, особистий розвиток і багато іншого. Студенти цієї спеціальності Федорченко Марк і Кулінченко Ірина підготували власну розповідь з презентацією і цікавими відео, які робили студенти.

На кінець профорієнтаційної роботи учні  спілкувалися з нашою командою і лишили багато гарних відгуків! Дякуємо всім хто залучився, а також директору Пирятинського ліцею №4 Шкурупій Ларисі Григорівній за можливість поспілкуватися з майбутніми абітурієнтами. Наша кафедра завжди радіє новим студентам, які хочуть  навчатися з нами і мати гарний результат!