Профорієнтаційна робота кафедри інформаційних систем та технологій

Викладачі і студенти кафедри Інформаційних систем і технологій 03 грудня завітали до учнів 10-го та 11-го класів Полтавського навчально-виховного комплексу №16.
Разом зі старшокласниками на лекції були присутні класні керівники: Ткаченко Людмила Григорівна (10А) і Осипенко Світлана Олександрівна (11А).  Це вже другий візит у рамках профорієнтаційної роботи на минулому тижні.

Студенти Федорченко Марк і Кулінченко Ірина презентували спеціальність і відеоролики, які робили студенти, розказали про переваги навчання в нашому виші, про співпрацю з університетами інших міст, і співпрацю із стейкхолдерами, навчальну практику і перспективи працевлаштування.

Кандидатка тех. наук і доцентка кафедри Одарущенко О. Б. більш детально зупинилася на підготовчих курсах для вступу . Запропонувала інформацію для майбутніх вступників у вигляді згрупованої таблиці, з якої учні змогли дізнатися про    сертифікати ЗНО для вступу на відповідну спеціальність, також презентувала сайт, де школярі могли переглянути прохідний бал на бюджет, ліцензійний обсяг,та вартість навчання на різних спеціальностях.

Школярі зацікавилися наданою інформацією і вже розглядали наш виш для продовження своєї освіти.