Профорієнтаційна робота кафедри інформаційних систем та технологій

У межах профорієнтаційної роботи 29 листопада кандидатки технічних наук, доцентки кафедри Дегтярьова Л. М.  і Одарущенко О. Б. та студенти Федорченко Марк і Кулінченко Ірина зустрілися з випускниками Полтавської спеціалізованої школи I‒III ступенів № 29.

Учнів поінформували про умови вступу, представили сайт Університету, підготували цікаву інформацію, ознайомили із професією ІТ тощо. Детально розповіли про спеціальність 126 Інформаційні системи та технології, склад кафедри та переваги навчання.
Класні керівниці 11-А Кривошеїна Наталія Василівна, 11-Б Макарова Тетяна Анатоліївна та 11-В Бондаренко Юлія Валеріївна були дуже зацікавлені темою подальшого навчання шкільної молоді, а учні — інформацією про вступ і навчання за цією спеціальністю.  Вони ставили різноманітні запитання, які у них виникли під час бесіди з викладачами та студентами ПДАУ, дізналися про перспективи свого особистого зростання і майбутнього.