Профорієнтаційна робота кафедри інформаційних систем та технологій

Викладачі кафедри інформаційних систем та технологій продовжують активну профорієнтаційну роботу серед учнівської молоді. Зокрема, 4 листопада 2021 року кафедру відвідали учні 10-А класу Наукового ліцею № 3 Полтавської міської ради. Учнів було ознайомлено з освітніми та науковими можливостями Університету та кафедри. Основна увага була зосереджена на змісті навчання за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології, про перспективи якого розповіли завідувач кафедри к. т. н., доцент Уткін Юрій Вікторович, студенти Кулінченко Ірина та Федорченко Марк.

11 листопада співпраця між кафедрою та ліцеєм продовжилася: представники кафедри розпочали навчальний курс із застосування мов програмування Java та Python для учительок ліцею Іванової Вікторії Віталіївни та Конюшенко Тетяни Леонідівни, а для учнів провели лекцію та продемонстрували можливості сучасних нейронних мереж. Кожен мав змогу створити нейронну мережу, а здобувачі вищої освіти ступеня бакалавра Федорченко Марк і Власенко Єгор консультували майбутніх студентів.