Профорієнтаціяна робота Лубенський Решетилівський район

У межах профорієнтаційної роботи, кафедра маркетингу разом зі студентською командою КВН інженерно-технологічного факультету "Пока Лєна" та ансамблем бального танцю "Латинський квартал" прийняла активну участь у проведенні зустрічей з майбутніми абітурієнтами Лубенського та Решетилівського районів:

Під час відрядження до м. Лубни було організовано зустріч з учнями одинадцятих класів Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. У смт. Решетилівка прийнято участь у профінформаційному заході «Веселка робітничих професій», який проходив у міському будинку культури. Майбутнім абітурієнтам проведено презентацію ПДАУ та розважальну культурну програму.

З метою підтримки профорієнтаційної роботи, працівниками кафедри маркетингу було організовано виїзну зустріч з учнями 11-их класів НВК № 1 смт. Семенівка Полтавської області. ПДАУ була одним із провідних ВНЗ, запрошених на "Ярмарку професій", що проходила в Семенівському НВК. Всі бажаючі мали змогу отримати детальну інформацію про ЗВО, ознайомитися з Довідником абітурієнта та переглянули презентацію.

Профорієнтаційна робота з випускниками Семенівського НВК № 1, зліва-направо: Комаріст О.І., доцент, Запорожченко Т.Г., аспірант

З метою підтримки профорієнтаційної роботи, працівниками кафедри маркетингу було організовано зустріч з учнями 9-го класу школи-гімназії № 6 м. Полтава, а вже 9 жовтня - зустріч зі школярами Обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С.Макаренка (с. Ковалівка Полтавської обл.)

Учні Обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С.Макаренка

Для учнів були проведені ексурсії по території Полтавського державного аграрного університету. Найбільше запрошених вразили колекція гирь, представлених в музеї кафедри фізичного виховання та спорту академії, а також сучасне оснащення кафедри інформаційних систем та технологій.

Кафедра продовжує активну профорієнтаційну роботу, в межах якої  відбулася зустріч із учнями 11-А та 11-Б класів Полтавської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів № 19.

Для школярів та викладачів, які супроводжували їх під час поїздки, проведено цікаву та змістовну екскурсію територією університету, яка захопила присутніх своєю красою в осінній період часу.

Не зважаючи на те, що запрошені учні є жителями м. Полтава, для них екскурсія в університет виявилася захоплюючою та сповненою приємних здивувань. Так, особливої учнівської уваги удостоївся вже відомий "символ" нашого ВНЗ - пам'ятник одвічній годувальниці українського народу.

Після екскурсії, учнів запросили в аудиторію для проведення презентації. Задля перепочинку та прагненням максимального наближення дружньої атмосфери між академією та майбутніми абітурієнтами, зусиллями кафедри маркетингу організовано каву-брейк.

На протязі 10-15 хвилинного виступу з презентацією, запрошеним максимально донесено інформацію про структуру ПДАУ, а також про тих студентів, які за різними напрямами (спорт, наука, культура тощо) є гордістю нашого навчального закладу та гідними прикладами для наслідування і майбутньому нинішніми школярами.

Цікавою для присітніх стала інформація про культурне життя університету та різномаїття напрямів, якими можна займатися за підтримки ВНЗ. Загалом, презентація пройшла в режимі дружньої співпраці організаторів та школярів.  По завершенню зустрічі у школярів залишилося приємне враження про екскурсію, про що свідчать отримані організаторами запитання, побажання та націленість на подальшу співпрацю і проведення подібних заходів у майбутньому.

Зустріч з учнями 11-А та 11-Б класів Полтавської ЗОШ №19

3а ініціативою Полтавської ЗОШ № 19 відбулася повторна зустріч, але вже з учнями 10-А та 10-Б класів. Всього участь прийняли 41 школяр та супроводжуючі їх класні керівники. Силами кафедри маркетингу на високому рівні проведено екскурсію, презентацію, донесено максимально цінну інформацію про університет та сформовано позитивне враження, про що свідчать щирі гарні відзиви та залишені школярами враження.

Зустріч з учнями 10-А та 10-Б класів Полтавської ЗОШ №19