Про участь здобувачки 1 курсу ступеня вищої освіти магістр Бондаренко Аліни у програмі академічної мобільності

30 серпня 2021 року відбулося засідання кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю за участі представниці університету-партнера – Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» к.е.н., доцента, завідувачки кафедри бухгалтерського обліку та аудиту Євгенії Карпенко, а також запрошених здобувачів 1 курсу (2021 р. н.) освітнього рівня магістр за ОПП Облік і оподаткування.

На порядку денному розглядалася можливість участі у програмах академічної мобільності в межах укладених партнерських угод у І семестрі 2021-2022 н. р. здобувачів ступеня вищої освіти магістр 1 курсу освітньо-професійної програми Облік і оподаткування спеціальності 071 Облік і оподаткування.

Під час засідання здобувачка вищої освіти за освітньо-професійною програмою Облік і оподаткування спеціальності 071 Облік і оподаткування другого (магістерського) рівня 1 курсу денної форми навчання Бондаренко Аліна зазначила, що бажає відвідувати дисципліну «Консолідація фінансової звітності» у зв’язку з її пріоритетами у навчанні та наявністю відповідних кваліфікаційних кадрів на кафедрі бухгалтерського обліку та аудиту навчально-наукового інституту бізнесу та сучасних технологій Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».

31 серпня 2021 року в ПДАУ було підписано наказ про направлення здобувачки Бондаренко А. в заклад вищої освіти-партнер для вивчення дисципліни «Консолідація фінансової звітності» (5 кредитів ЄКТС, форма семестрового контролю – залік).

31 серпня 2021 року закладом вищої освіти – партнером було створено наказ про допущення Бондаренко Аліни до освітнього процесу.

По завершенню навчального семестру здобувачка вищої освіти Бондаренко А. отримала сертифікат, на підставі якого були внесені зміни в її освітню документацію.