Про участь викладачів кафедри БОЕК у міжнародній конференції з бізнесу та технологій (ICBT 2020)

Про участь викладачів кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю у міжнародній конференції з бізнесу та технологій (ICBT 2020)

14-15 листопада 2020 року викладачі кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю Пономаренко Оксана Григорівна та Канцедал Наталія Анатоліївна взяли участь у міжнародній конференції з бізнесу та технологій ICBT 2020 (The International Conference on Business and Technology 2020). Організатор заходу – EuroMid Academy of Business & Technology (EMABT), що підтримує академічне співтовариство в Європі, на Близькому Сході та в інших країнах світу.

Захід проводився на базі готелю Hilton Istanbul Bomonti (Стамбул, Туреччина) у дистанційному форматі з використанням хмарного сервісу Zoom і об’єднав велику кількість науковців та дослідників з різних країн світу.

«Ця вагома подія в галузі наукових досліджень покликана сприяти обговоренню питань, що сприяють розвитку та зростанню країн та громад, шляхом об’єднання дослідницького потенціалу економічної науки, бізнесу та технологій», – зазначив співголова конференції, професор бухгалтерського обліку Allam M.M. Hamdan, декан коледжу бізнесу і фінансів Університету Ахлія (College of Business and Finance, Ahlia University) на Фейсбук-сторінці заходу https://www.facebook.com/icbt2021/.

Викладачі кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю Пономаренко О. Г. та Канцедал Н. А. представили матеріал на тему «Audit Risk Assessment Model in Automated Accounting Systems of Enterprises in Ukraine», що було прийнято для подальшої публікації у виданні, індексованому у міжнародній наукометричній базі Scopus (https://doi.org/10.1007/978-3-030-69221-6_90).

Участь у заході підтверджується відповідними сертифікатами, а зміст представленого матеріалу тісно пов’язаний з освітніми компонентами ОПП Облік і оподаткування першого та другого освітніх рівнів, зокрема таких як «Аудит», «Організація і методика аудиту та податковий контроль», та інших освітніх компонентів обліково-контрольного спрямування, викладання яких забезпечується кафедрою бухгалтерського обліку та економічного контролю.