Правила прийому до Полтавського державного аграрного університету в 2023 році

Правила прийому до Полтавського державного аграрного університету в 2023 році (зі змінами)

Правила прийому до Полтавського державного аграрного університету в 2023 році (від 29.03.2023 р.)

Зміни до Правил прийому до Полтавського державного аграрного університету в 2023 році (від 21.11.2023 р.)

Зміни до Правил прийому до Полтавського державного аграрного університету в 2023 році (від 10.07.2023 р.)

Зміни до Правил прийому до Полтавського державного аграрного університету в 2023 році (від 21.06.2023 р.)

Зміни до Правил прийому до Полтавського державного аграрного університету в 2023 році (від 24.05.2023 р.)

Додаток 1. Перелік освітніх ступенів, спеціальностей, освітніх програм та конкурсних пропозицій, за якими оголошується прийом на навчання, ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання (зі змінами)

Додаток 2. Перелік та структура широких конкурсів

Додаток 3. Перелік спеціальностей, освітніх програм та вступних випробувань для прийому до магістратури на основі РНК6, РНК7 (зі змінами)

Додаток 4. Перелік конкурсних предметів національного мультипредметного тесту (складових співбесіди)