Практика студентів ОПП Фінанси, банківська справа та страхування

Під час навчальної практики «Фінанси» здобувачі 1 курсу спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування в режимі онлайн-конференцій зустрілися з випускниками Факультету обліку та фінансів ПДАУ минулих років.

30.06.2022 р. в рамках проходження навчальної практики «Страхування» здобувачами вищої освіти спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування відбулася зустріч із стейкхолдером у сфері страхування Бездудною Ларисою Григорівною, директоркою філії приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «Провідна» в м. Полтава на тему «Врегулювання страхових випадків у період воєнного стану».

15 червня 2022 року для здобувачів вищої освіти спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування в рамках навчальних практик було проведено віртуальну екскурсію в Музей грошей Національного банку.

4 жовтня 2021 року проведено конференцію за підсумками виробничої практики «Технологічна по спеціальності» та з фінансів суб’єктів господарювання здобувачів вищої освіти ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» СВО бакалавр «Практичні аспекти підготовки здобувачів вищої освіти за освітньою програмою «Фінанси, банківська справа та страхування».

Більше новин: сторінка кафедри