Практика студентів ОПП Фінанси, банківська справа та страхування

Студенти 2 курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування разом з викладачами кафедри долучилися до проведення соціологічного дослідження Щербанівської територіальної громади в рамках розробки Стратегії розвитку громади.

Студенти 2 курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування під час навчальної практики "Статистика" відвідали

- Головне управління статистики в Полтавській області,

- Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес у Полтаві,

- Полтавську обласну наукову бібліотеку імені І.П. Котляревського,

Полтавську філію Полтавського обласного центру зайнятості.

Партнерство та співпраця з фахівцями - митниками!

Ділова гра під час навчальної практики "Фінанси підприємств"

СТЕЙКХОЛДЕРИ ЗАПЕВНЯЮТЬ: ВИ - НАША ПЕРСПЕКТИВА!

21 червня 2023 року студенти 1 і 2 курсу Факультет обліку та фінансів Полтавського державного аграрного університету  в рамках навчальних практик відвідали Полтавську районну військову адміністрацію.

20 червня 2023 року студенти 1 і 2 курсу спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування в рамках навчальних практик «Фінанси», «Статистика» завітали до Державної податкової інспекції у м. Полтава.

23 березня 2023 року була проведена конференція за підсумками проходження виробничих практик «Комплексна з фаху» та «Комплексна зі спеціальності» здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми Фінанси, банківська справа та страхування спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування.

Конференція за підсумками виробничих практик з дисциплін професійної підготовки, з фінансів суб'єктів підприємництва та "Технологічної по спеціальності" здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми Фінанси, банківська справа та страхування спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування СВО Магістр, СВО Бакалавр "Практичні аспекти підготовки здобувачів вищої освіти за професійною програмою Фінанси, банківська справа та страхування" (7 жовтня 2022 р.)

Більше новин: сторінка кафедри