Практичний досвід Пресцентру Головного управління Національної поліції

Студенти і викладачі вивчали практичний досвід Пресцентру Головного управління Національної поліції в Полтавській області із формування громадської думки, забезпечення зв’язків з ЗМІ, та особливостей проведення пропаганди з питань профілактики правопорушень.
Стали свідками роботи операторів реформованої служби 102, які сьогодні приймають дзвінки зі всієї області (раніше інформація надходила в райвідділи).

Як зазначив начальник відділу комунікацій ГУНП в Полтавській області Юрій Сулаєв, такі зміни підвищили ефективність роботи поліції і жоден виклик не залишається без уваги працівників поліції.
Студенти наживо побачили як у пресцентрі проводить брифінги для ЗМІ, пресконференції, інформування мешканців області про результати роботи, хід розслідування і розкриття злочинів.
Для забезпечення громадської безпеки, розкриття злочинів правоохоронці крім іншого використовують систему камер відеоспостереження «Безпечне місто», яких у Полтаві понад 300.
Також Юрій Сулаєв цікаво розповів про протидію шахрайських схем з банківськими картками.