Практична складова — основа успішної підготовки здобувачів вищої освіти

Практична складова — основа успішної підготовки
здобувачів вищої освіти

З-поміж  основних завдань, що наразі постають перед закладами вищої освіти, є формування високоефективних, практико-орієнтованих освітніх програм, які містять практичну та бізнес-орієнтовану складову й направлені на підготовку висококваліфікованих випускників.
Уже стало доброю традицією кафедри менеджменту імені І. А. Маркіної проведення онлайн-зустрічей із провідними фахівцями з метою  підвищення рівня теоретичної і практичної обізнаності студентів. Зокрема, 11 листопада 2021 року відбулася онлайн-зустріч здобувачів вищої освіти ННІЕУПІТ, завідувачки кафедри менеджменту к. е. н., доцентки Тетяни ВОРОНЬКО-НЕВІДНИЧОЇ та к. е. н. старшої викладачки Аліни ОЛІЙНИК із Віталієм БАШМАКОВИМ, засновником студії маркетингу «Іdea Group», співзасновником Event agency «Showmaster».
Спікер ознайомив бакалаврів з основними етапами саморозвитку, охарактеризував напрями своєї діяльності, змусив повірити студентів у свої сили та мотивував на плідне навчання, оволодіння компетентностями, які у майбутньому можна застосувати для успішної самореалізації, працюючи на провідних підприємствах або формуючи власний бізнес.
Наприкінці лекції був відведений час для дискусійних питань, на які лектор давав ґрунтовні й цікаві відповіді. Сподіваємося, що наша подальша співпраця продовжиться.
Щиро вдячні Віталію Юрійовичу за корисну та змістовну зустріч!