Поїздка викладачів ПДАУ до Нехворощанської та Ново-Санжарської громад

29 жовтня 2021 року відбулася надзвичайно продуктивна поїздка викладачів кафедри Полтавського державного аграрного університету до двох об’єднаних територіальних громад: Нехворощанської та Ново-Санжарської. День пройшов у чудовій атмосфері обміну інформацією, думками, створенні нових комунікацій в області правових відносин та застосування інформаційних систем у вирішенні завдань ОТГ.

Під час виїзного семінару в обох громадах були представлені: платформа Кадастр.UA у презентації Юрія Уткіна, огляд можливостей створення єдиного інформаційного простору на платформі ПК «Універсал 7:ERP» Оленою Копішинською, а також сучасні смарт технології для «розумних» громад у доповіді Ігоря Слюсаря.

Правові питання висвітлювали доценти Олександр Кальян, Олександр Сень і Павло Шведенко. І найновіша пропозиція – об’єднувати інноваційні рішення та розвивати амбітні проєкти в центрі “Агроіндустрія 4.0”, який діє в ПДАУ, – докладно висвітлена директором центру Володимиром Муравльовим. Жваве спілкування спікерів і представників громад показало, які саме питання можуть вирішуватися в спільних проєктах і програмах, і яку важливу місію здійснюють університети в освіті для дорослих. Вирішили продовжити спілкування і співпрацю в майбутньому.

Присутніх було детально ознайомлено із діяльністю кафедри в рамках підготовки фахівців за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології рівней вищої освіти бакалавр і магістр. Було підкреслено, що кафедра здійснює підготовку спеціалістів у тісній співпраці із замовниками. В ході обговорення визначено основні шляхи із співпраці щодо залучення майбутніх абітурієнтів до навчання в університеті.