Попри війну: ЄС в Полтавському державному аграрному університеті

21 квітня відбулася лекція доктора економічних наук, професора Леоніда Мельника, завідувача кафедри Жана Моне ЄС на тему:«Досвід ЄС в реалізації відповіді на виклики Industies 3.0, 4.0, 5.0». Окрім здобувачів вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент, студентів Навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій Полтавського державного аграрного університету,доданого заходу також мали можливість приєднатися студенти та колеги з різних закладів освіти, навіть будучи фізично за кордоном.
Лектор світового рівня, який був чи не в кожній країні світу, читав лекції в багатьох провідних університетах  і наукових зібраннях Європи, Америки, Азії, навіть Японії, підкорив своєю майстерністю, ерудованістю, інтелігентністю, і в той же час – простотою в спілкуванні, щирістю та відкритістю в допомозі молодим науковцям.
Попри війну учасники наукового зібрання відчули: ЄС в Полтавському державному аграрному університеті.