Полтавська торгово-промислова палата

19 липня 2023 року здобувачі вищої освіти Полтавського державного аграрного університету спеціальності 075 Маркетинг відвідали з екскурсією Полтавську торгово-промислову палату.
Полтавська торгово-промислова палата об’єднує понад 80 співробітників, які одночасно є членами ТПП України . Головне завдання Палати представляти інтереси її членів у державних органах України , а також у міжнародних організаціях , сприяти розвитку зовнішньоекономічних зв’язків українських підприємців. Спектр діяльності Полтавської ТПП дуже широкий і спрямований на задоволення потреб як членів Палати , інших замовників , а також зарубіжних партнерів. Полтавська торгово -промислова палата має свої відділення в містах Кременчук і Лубни.
Під час екскурсії студенти мали змогу ознайомитись з особливостями діяльності торгово-промислової палати, поспілкуватись з керівниками відділів, а наприкінці екскурсії познайомились з президентом Полтавської торгово-промислової палати Володимиром Анатолійовичем Борисенком.