Підвищення кваліфікації, яке доречне для всіх!

Хочемо поділитися досвідом проходження безоплатного курсу підвищення кваліфікації «Перша психологічна допомога учасникам освітнього процесу під час і після завершення воєнних дій» bit.ly/3z7a6ak
Він розроблений Міністерством освіти і науки України спільно з Інститутом модернізації змісту освіти, а також Асоціацією інноваційної та цифрової освіти в межах Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, створеної за ініціативи першої леді Олени Зеленської.
Сазонова Тетяна, к.е.н., доцент, доцент кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної: «Пройшовши цей актуальний курс, знайшовши в ньому багато практичної та методичної інформації щодо першої психологічної допомоги іншим та собі, низку порад щодо зняття нервової напруги, страху, стресу в умовах війни, впевнена, що він буде корисним для кожного з нас (не лише освітян). Перша психологічна допомога йде пліч-о-опліч з першою медичною, тому її навичками доцільно володіти в цих складних умовах, в яких опинилися всі ми».
Курс передбачає практичний тренінг щодо техніки визначення психологічного стану дітей, підлітків за всесвітньо відомою методикою «Save the children», яка підтверджена як в Україні, так і у світі. Умовами курсу також передбачено обов’язкову онлайн участь у ньому, записавшись попередньо за посиланням https://bit.ly/3wmSMN1 (залишилася дата 30. 08. 2022 р.)