Підвищення кваліфікації викладачів кафедри у ДВНЗ «Університет менеджменту освіти»

Підвищення кваліфікації викладачів кафедри БОЕК у ДВНЗ «Університет менеджменту освіти»

У період з 26 квітня 2021 року по 26 листопада 2021 року викладачі кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю Канцедал Наталія Анатоліївна, Лега Ольга Василівна та Пономаренко Оксана Григорівна проходили навчання за освітньо-професійною програмою «Науково-педагогічні працівники університетів, академій, інститутів» у державному вищому навчальному заклад і «Університет менеджменту освіти» національної академії педагогічних наук України.

Навчання включало 6 змістовних модулів, а саме: «Освітологічний і нормативно-правовий», «Менеджмент і лідерство», «Соціально-психологічний», «Посадово-функціональний», «Інформаційно-комунікативний», «Інноваційно-дослідницький», в межах яких проводилися дві активні сесії онлайн-занять та тренінгів для набуття слухачами відповідної інтегральної компетентності. Самостійна робота включала виконання завдань, підготовку і захист випускної роботи.

26 листопада відбувся завершальний етап навчання – захист випускних робіт «Впровадження інтерактивних моделей навчальних занять з дисциплін професійної підготовки освітньої програми «Облік і оподаткування» (Канцедал Н. А.), «Проблеми комунікації викладачів та студентів під час дистанційного навчання» (Пономаренко О. Г.) та «Компетентнісний підхід до підготовки фахівців з обліку і оподаткування» (Лега О. В.)., за результатами якого слухачам видані свідоцтва про підвищення кваліфікації.