Підвищення кваліфікації  "Комунікації під час війни"

До уваги науковців, викладачів закладів вищої та фахової передвищої освіти, вчителів закладів загальної середньої освіти, всіх зацікавлених! Запрошуємо вас на благодійне підвищення науково-педагогічної кваліфікації на тему: "Комунікації під час війни", яке відбудеться онлайн 02 серпня 2022 р. о 18:00.

• Модератор заходу – професор кафедри менеджменту ім. І.А. Маркіної Полтавського державного аграрного університету Микола Зось - Кіор.
  • Спікери – постійно комунікуючі практики, громадські активісти, зокрема ГО "Агенція розвитку Південного регіону", волонтери, військові.

Усі учасники отримають електронний сертифікат про підвищення кваліфікації.

• Вартість навчання: 200 грн.

Всі кошти будуть спрямовані на підтримку конкретних підрозділів ЗСУ на передовій.

• Телефон для довідок: +380996411199 Олена Вараксіна.
  • Форма для реєстрації: https://forms.gle/BcpFAytbVDZGX3jA6
  • Номер картки: 4149499343184337 (Олена Вікторівна Вараксіна). Про оплату прохання повідомити СМС на Вайбер, після чого Ви отримаєте посилання на захід.

Електронні сертифікати будуть розіслані учасникам після проведеного заходу впродовж 2 днів. Підтримаймо разом Збройні сили України!

Факультет: