Підсумок проведення VІІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції "Інноваційні аспекти систем безпеки праці, цивільного захисту та захисту інтелектуальної власності"

23 - 24 березня 2023 року на базі кафедри "Механічної та електричної інженерії" Полтавського державного аграрного університету успішно пройшла восьма Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція "Інноваційні аспекти систем безпеки праці, цивільного захисту та захисту інтелектуальної власності". Матеріали тез призначені для наукових співробітників, науково-педагогічних працівників, здобувачів вищої освіти всіх рівнів підготовки, керівників і фахівців підприємств агропромислового комплексу.

Усі матеріали підготовлені за результатами досліджень інноваційних аспектів систем безпеки праці, цивільного захисту та захисту інтелектуальної власності. Цього року у конференції прийняло участь понад 107 представників науково-педагогічної спільноти та здобувачів вищої освіти різних освітніх ступенів із 13 закладів освіти України.

За підсумками конференції було сформовано електронний збірник.