Підсумок проведення V Всеукраїнської інтернет-конференції "Проблеми та перспективи розвитку сільськогосподарського машинобудування"

На базі кафедри "Механічної та електричної інженерії" Полтавського державного аграрного університету успішно пройшла п'ята Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція "Проблеми та перспективи розвитку сільськогосподарського машинобудування". У конференції прийняло участь понад 100 представників науково-педагогічної спільноти та здобувачів вищої освіти різних освітніх ступенів закладів освіти України.

За підсумками конференції було сформовано електронний збірник. Матеріали конференції призначені для наукових співробітників, викладачів, студентів, а також аспірантів закладів вищої освіти, керівників і фахівців сільськогосподарських, машинобудівних та переробних підприємств агропромислового комплексу різної організаційно- правової форми, працівників державного управління, освіти та місцевого самоврядування, а також всіх, кого цікавить проблематика та перспективи розвитку сільськогосподарського машинобудування.

Викладачі кафедри механічної та електричної інженерії Полтавського державного аграрного університету за активну участь у інтернет-конференції отримали сертифікати.

Щиро вдячні Всім, хто приймав активну участь у проведенні даної конференції.