Підсумкове заняття з міжфакультетської вибіркової навчальної дисципліни «Основи безпеки дорожнього руху»

9 грудня 2021 року відбулося підсумкове заняття з міжфакультетської вибіркової навчальної дисципліни «Основи безпеки дорожнього руху» для ОС бакалавр та магістр усіх спеціальностей ПДАУ, викладач – Сергій Ляшенко, доцент кафедри технологій та засобів механізації аграрного виробництва.
Заняття відвідали викладачі кафедри технологій та засобів механізації аграрного виробництва та співробітники інженерно-технологічного факультету.
За результатами роботи протягом навчального семестру здобувачі вищої освіти, які обрали до вивчення дисципліну «Основи безпеки дорожнього руху» відзначили високий рівень викладання матеріалу. Методично правильно складений план, який включав різноманітні види роботи, кваліфіковане використання мультимедійних технологій сприяли ефективності заняття та стимулювали інтерес до вивчення «Основ безпеки дорожнього руху», творче мислення у здобувачів вищої освіти.
Сергій Ляшенко продемонстрував ясність викладу матеріалу, раціональність використання часу та взаємозв'язок з аудиторією. Правильно вибрана методика подання та опрацювання лекційного матеріалу, роздаткового матеріалу, відеозаписів та практичних вправ в умовах реальної дорожньої обстановки сприяли досягненню поставленої мети занять. Взаємозв’язок між викладачем та здобувачами вищої освіти зробили заняття цікавими та результативними. Атмосфера на заняттях була динамічною, творчою, цікавою та невимушеною.
Приємною несподіванкою було відзначення кращих здобувачів вищої освіти за результатами навчання та бесіди із залученим до навчального процесу інспектором патрульної поліції м. Полтава подарунками, які вручив викладач.

Кафедра ТЗМАВ