Підсумкова конференція за результатами вивчення дисципліни "Комунікативний менеджмент"

26.04.2022 року доценткою кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної Шульженко І.В. було проведено підсумкову конференцію за результатами вивчення дисципліни «Комунікативний менеджмент». У конференції прийняли участь здобувачі вищої освіти груп Мен_бд_41, викладачі кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної. Слід відмітити цікаві доповіді Прокопенко Н. О. «Соціально відповідальний маркетинг», Черепанової А.М., Мирошник К.М., тема «Екологічна компонента соціальної відповідальності», які є досить актуальними. Також жваву дискусію викликали доповіді Стовби В.О. «Стратегічні напрями розвитку соціальної відповідальності в Україні» та Шульги В.Ю. «Корпоративна соціальна відповідальність компаніїй Google, Apple, Sturbucks».
Всі виступи супроводжувались презентаціями, які наочно демонстрували викладений матеріал.