Підготовчі курси від Полтавського державного аграрного університету

Привіт, майбутній випускнику школи або коледжу! В тебе попереду вкрай відповідальний етап життя, оскільки твої успіхи обумовлюють можливість подальшого навчання в закладі вищої освіти та опанування професії твоєї мрії.
Щоб через рік-два в тебе склалося все добре і ти став студентом (нашого Університету), бажано вже зараз визначитися з майбутньою професією та розпочати підготовку до вступу.
У нас для тебе є хороша новина: з 1 жовтня 2022 року ми розпочинаємо очні підготовчі курси для майбутніх абітурієнтів із таких навчальних предметів:
-  українська мова;
-  українська література;
-  історія України;
-  біологія;
-  математика;
-  географія;
-  іноземна мова;
-  хімія.

На цих курсах тебе очікують:
- сучасне технічне обладнання для очного та онлайн-викладання;
- досвідчені викладачі, які мають багаторічний досвід;
- зручний час навчання;
- помірна вартість курсів із можливістю оплати частинами.
Тож не гай часу та розпочни підготовку до майбутньої вступної кампанії. У разі виникнення будь-яких запитань звертайся за номером (095) 659 - 84 - 24.
Ми чекаємо на тебе в Полтавському державному аграрному університеті! Тут ти обов'язково знайдеш своє!
P.S. На території ПДАУ є обладнані укриття для безпеки у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога».

Факультет: