Освітяни, давайте допоможемо ЗСУ РАЗОМ!

Підвищення кваліфікації "Безпека під час війни".

До уваги науковців, викладачів закладів вищої та фахової передвищої освіти, вчителів закладів загальної середньої освіти, всіх зацікавлених!

Запрошуємо Вас на благодійне підвищення науково-педагогічної кваліфікації на тему:  "Безпека під час війни", яке відбудеться онлайн 23 серпня 2022 р. о 18:00.

Модератор заходу - професор кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної Полтавського державного аграрного університету Микола Зось-Кіор

Спікери - практики, громадські активісти, волонтери, військові, найкращі в темі.

Усі учасники отримають електронний сертифікат про підвищення кваліфікації.

Вартість навчання: 200 грн.

Всі кошти будуть спрямовані на підтримку  конкретних підрозділів ЗСУ на передовій.

Телефон для довідок: +380996411199 Олена Вараксіна

Форма для реєстрації: https://forms.gle/kJTLReiExWXVdyeE7

Номер картки: 4149499343184337 (Олена Вікторівна  Вараксіна). Про оплату прохання повідомити СМС на Вайбер, після чого Ви отримаєте посилання на захід. Електронні сертифікати будуть розіслані учасникам після проведеного заходу впродовж 2 днів.
Підтримаймо разом Збройні сили України!

Факультет: