Опитування «Навчальна дисципліна очима здобувачів вищої освіти».

Шановні викладачі!

Із метою покращення якості викладання навчальних дисциплін і модернізації освітніх програм Університет кожний семестр, перед екзаменаційною сесією, проводить опитування «Навчальна дисципліна очима здобувачів вищої освіти».

Завдяки опитуванню ви маєте можливість отримати зворотній зв'язок від студентів. Тому нагадуйте здобувачам вищої освіти, що вони є активними учасниками освітнього процесу, їхня думка важлива, оскільки може висвітлити особливості викладання окремих дисциплін і привернути увагу до наявних проблем.

Важливо пам’ятати, що опитування доцільніше проводити протягом двох останніх тижнів навчального процесу перед початком сесії. Таким чином відгуки здобувачів не будуть залежати від отриманої оцінки, а саме опитування не відволікатиме від складання заліків та іспитів.

Яким чином заохотити студентів взяти участь в опитуванні? Передусім про його проведення слід повідомити на першому занятті та наголосити, що думка кожного важлива і буде розглянута. На останніх парах перед екзаменом або заліком можна приділити близько 15 хвилин анкетуванню через Кабінет студента в АСУ ПДАУ.

Узагальнені результати анкетування слід обговорювати на засіданнях кафедр, інших університетських майданчиках із залученням працедавців, представників студентського самоврядування і просто зацікавлених активних здобувачів вищої освіти. Аналізуйте отримані відгуки, найбільш конструктивні з них враховуйте у своїй подальшій роботі. Якщо ви їх упроваджуєте, то обов’язково розповідайте про це студентам!

Кілька порад викладачеві:

• пам’ятайте, що відгук здобувача вищої освіти – це суб’єктивний опис того, що людина відчувала під час вивчення навчальної дисципліни;
  • намагайтеся сприймати будь-які відгуки не як оцінку Вашої особистості, а як спробу допомогти Вам удосконалити викладання навчальної дисципліни;
  • шукайте конструктивні відгуки, які дозволять покращити якість викладання навчальної дисципліни.

Позитивні відгуки – надзвичайно важливі, оскільки  мотивують до подальшого вдосконалення та надихають на нові звершення!

Негативні відгуки – це привід для  самовдосконалення. Ви можете запросити колег на своє заняття і попросити дати професійні рекомендації, зареєструватися на курси підвищення кваліфікації, подивитися відеокурси або почитати літературу для професійного розвитку.

Конструктивні відгуки – це ефективний  інструмент для покращення якості  ваших навчальних дисциплін і модернізації освітніх програм Університету.

Щоб ознайомитися з узагальненими результатами опитування здобувачів вищої освіти, необхідно авторизуватися в АСУ ПДАУ (https://asu.pdau.edu.ua/), відкрити Розклад заліків та екзаменів і клікнути Опитування.

Опитування анонімні. В системі АСУ ПДАУ жоден користувач не може отримати інформацію про те, хто саме залишив відгук. Ви можете  отримати доступ лише до узагальнених даних про опитування зі своєї навчальної дисципліни.

Інструкція для викладачів щодо отримання результатів опитування здобувачів вищої освіти

Факультет: