Наукове товариство здобувачів вищої освіти Полтавського державного аграрного університету

Наукове товариство здобувачів вищої освіти Полтавського державного аграрного університету

Наукове товариство здобувачів вищої освіти (далі – НТ ЗВО), як добровільне громадське об’єднання створене відповідно до рішення вченої ради Полтавського державного аграрного університету (далі – університет), є науковим підрозділом, що діє на громадських засадах.

Куратором його діяльності є Ковальчук С. Б.,  голова Ради молодих вчених, доктор технічних наук, доцент.

Головою наукового  товариства здобувачів вищої освіти є Тютюнник Євгенія Валеріївна, здобувач вищої освіти здобувач вищої освіти «Бакалавр» денної форми навчання, спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

Мета створення – організація, мотивація та координація наукової роботи з обдарованою молоддю, створення сприятливих умов для розвитку і реалізації творчих здібностей студентів академії, залучення їх до активної науково-дослідної, пошукової, творчої діяльності в процесі навчання у вищому навчальному закладі, участі у вирішенні актуальних наукових організаційних, технічних, технологічних, економічних, управлінських та інших проблем функціонування сільського господарства.

Для реалізації мети та основних завдань НТ ЗВО, постійного залучення здобувачів вищої освіти до наукової діяльності на базі кафедр створені наукові гуртки. Наукове товариство ЗВО об’єднує студентів, які цікавляться технологічними, технічними, організаційними, економічними, інформаційними та іншими проблемами функціонування та розвитку сільського господарства.

Для активізації наукових ініціатив ЗВО наукове товариство пропонує:

• працювати в наукових гуртках
  • брати участь у виконанні бюджетної, госпдоговірної, ініціативної тематики
  • виступати з доповідями на внутрішньовузівських, регіональних, всеукраїнських, міжнародних конференціях
  • брати участь у проведенні та організації тематичних круглих столів, форумів, семінарів
  • подавати роботи на різноманітні конкурси та на отримання грандів

тел.: 066 534 6211
Тютюнник Євгенія