Наукова школа професора Ірини Маркіної «Методологія та практика сучасного менеджменту» : конференція пам’яті

Посилення уваги до вивчення методологічних і прикладних аспектів науки управління соціально-економічними процесами на сучасному етапі викликано зростанням ролі управління як чинника, що визначає рівень і темпи зростання ефективності суспільного виробництва; перетворенням управлінської праці на одну з масових і, водночас, складних професій, що вимагають спеціальної підготовки; необхідністю розвитку форм залучення громадських кіл до управління.
        Однією з основних передумов успішного вирішення завдань, які стоять перед суспільством є подальша професіоналізація управління як методологічна передумова підготовки менеджерів.
Цим і іншим проблемам присвячена VІ Міжнародна науково-практична конференція «Менеджмент ХХІ століття: глобалізаційні виклики», яка проходить 19 травня 2022 року згідно з планом Міністерства освіти і науки України на базі Полтавського державного аграрного університету.
Конференція розрахована на викладачів закладів вищої освіти, науковців, аспірантів, фахівців-практиків підприємств та організацій.
Участь у конференції взяли 643 учасники.

До участі в роботі конференції залучені провідні фахівці та вчені України, Великобританії, Латвії, Чехії, Молдови, Казахстану, Німеччини, Гани, Іспанії, Австралії, представники органів державної влади та самоврядування різних рівнів управління.
Працювало 7 секцій:
Секція І. Управління організацією як соціально-економічною системою.
Секція ІІ. Інноваційний, інвестиційний та інформаційний менеджмент в системі сучасного підприємства.
Секція ІІІ. Кадровий менеджмент  в сучасній організації. Правове забезпечення діяльності підприємства
Секція ІV. Галузеві та регіональні аспекти сучасного менеджменту. Публічне управління.
Секція V. Аграрний менеджмент. Менеджмент туристичного бізнесу. Міжнародний менеджмент та менеджмент зовнішньоекономічної діяльності.
Секція VІ. Управління ризикозахищеністю, безпекою та конкурентоспроможністю підприємства. Маркетинговий менеджмент.
Секція VII. Сучасні підходи до управління вищою освітою.

Міжнародний статус конференції підтверджено участю представників наукових шкіл Великобританії, Латвії, Чехії, Молдови, Казахстану, Німеччини, Гани, Іспанії, Австралії.
Україна представлена учасниками з 22 областей. Це – представники 94 закладів вищої освіти.
Науковий статус конференції підтверджений заявкою про участь 103 доктора наук і професора; 289 кандидатів наук, доцентів; 251 здобувачів вищої освіти різних рівнів.
Практичний статус конференції підтверджений участю керівників і спеціалістів різних рівнів управління організацій і підприємств з різних регіонів України.
Позитивним фактором у роботі конференції є активна участь здобувачів вищої освіти в її організації та проведенні, публікації результатів наукових досліджень.
За результатами конференції видано електронний збірник матеріалів доповідей учасників конференції.