На дослідному полі ПДАА відбувся черговий День поля

На дослідному полі Полтавської державної аграрної академії відбувся черговий День поля, який організували науково-виробничий центр та кафедра селекції, насінництва і генетики на чолі з професором В.М. Тищенком.

У семінарі взяли участь заступник голови Полтавської ОДА  Є.А. Греков, директор Департаменту агропромислового розвитку С.О. Фролов та численні представники господарств області, науково-педагогічні працівники факультету агротехнологій та екології, аспіранти.

Відкрила День поля ректор Полтавської ДАА професор В.І. Аранчій, а модераторами зустрічі були В.М. Тищенко та М.Є. Баташова.

Всі учасники семінару відзначили, що масштаб події був значно менший через рекомендації МОЗ України у зв'язку з епідеміологічною ситуацією, проте специфіка аграрного виробництва така, що навіть у такий час необхідно зустрічатися і обговорювати питання збільшення ефективності аграрного виробництва.

Слід відзначити, що поряд з головною тематикою, якою є селекція і насінництво зернових та зернобобових культур звучали й інші, які стосувалися удосконалення технологій вирощування, зокрема співробітництво з американською компанією SoilBiotics. Наразі висвітлено господарсько-договірну тематику кафедри, яка перевищує 100 тис. грн та міжнародну діяльність.

Колектив, який очолює В.М. Тищенко невеликий, проте надзвичайно продуктивний, активну участь у його науковій роботі беруть аспіранти. Тільки на поточний момент на кафедрі готуються до захисту одна докторська та три кандидатські дисертації.