Мовний центр

САВЕНКОВА
Олена Олександрівна

фахівець Мовного центру,
викладач німецької мови

ЖОРНИК
Ірина Іванівна

фахівець Мовного центру,
викладач англійської мови


 

 

 

Підготовчі тренінги до Єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови (англійська; німецька) для вступу в магістратуру:

 

Тривалість навчання: 48 академічних годин, 24 пари (орієнтовано 3 місяці);

Форма навчання: очна або онлайн;

Місце проведення очного навчання: «Мовний центр» ПДАУ, навчальний корпус №4, аудиторія №460 (5 поверх);

Для реєстрації звертатись за тел./Viber:

 
Курси англійської та німецької мов
 
 
У Мовному центрі ПДАУ викладають англійську та німецьку мови, а також надають консультації щодо міжнародних іспитів з іноземних мов. Групи формуються за рівнем знань. Заняття проводять висококваліфіковані викладачі, які використовують найсучасніші методи викладання. Після закінчення курсів видається сертифікат, який дає право на проходження практики та навчання за кордоном.
 
Вартість навчання — найнижча у місті Полтаві!!!
 

 

Історія Мовного центру

 

Мовний центр в Полтавському державному аграрному університеті було створено у квітні 2003 року як результат співпраці академії з університетами Хоенхайм (Німеччина) та ВОКU (Австрія) в рамках проекту Європейського союзу TEMPUS-TACIS «Еколого-економічне рослинництво», важливим елементом якого було вивчення іноземних мов. Мовний центр став логічним продовженням цієї співпраці та аналогом мовного центру університету Хоенхайм. Ним зацікавився Гете-Інститут в Україні та запропонував свою методичну підтримку.

Керувала Мовним центром з моменту його заснування по 2013 рік Шишліна Олена Павлівна, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри іноземних мов. Багато зусиль доклала вона для розширення зв’язків Університету із німецькими партнерами, для залучення студентів до вивчення німецької мови, культури і традицій, для організації курсів підвищення кваліфікації викладачів німецької та англійської мов.  

Наразі Мовний центр очолює Савенкова Олена Олександрівна, старший викладач кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін. Центр співпрацює з Гете-інститутом в Україні, Німецькою службою академічних обмінів (DAAD), Британською радою, Асоціацією українських германістів, Корпусом Миру.  Сьогодні Мовний центр є одним з п’яти ліцензованих центрів в Україні, які мають право проводити міжнародний іспит з німецької мови TestDaF. Систематично на базі Мовного центру проводяться семінари для викладачів та вчителів англійської та німецької мов м. Полтави та області. Мовний центр має багату бібліотеку та мультимедійне забезпечення для вивчення іноземних мов. Щорічно на базі центру проводяться курси поглибленого вивчення англійської та німецької мов для усіх бажаючих. Особливо актуальним це є для студентів ПДАУ, які отримавши сертифікат про знання мови, мають змогу пройти закордонну практику.

В концепції діяльності Мовного центру передбачено проведення тематичних виставок, семінарів, дискусій, тренінгів, конференцій. Двері Мовного центру відкриті для всіх полтавців, які хочуть вивчати іноземні мови чи вдосконалювати свої знання.

 

 
 
Контактна інформація:
Навчальний корпус № 4, каб. 460
Телефон066 204 84 36