Міжнародному підвищенні кваліфікації наукових, науково- педагогічних працівників ЗВО

Викладачі кафедри маркетингу - Дядик Тетяна та Даниленко Вікторія, к.е.н., доценти, доценти кафедри маркетингу у період 05-12 грудня 2022 р. взяли участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації наукових, науково-педагогічних працівників ЗВО та працівників закладів освіти на тему: «Академічна доброчесність при підготовці магістрів та здобувачів доктора філософії (PhD) в країнах Європейського Союзу та Україні».
Академічна доброчесність - поняття, що базується на 6 простих та зрозумілих цінностях: чесність, довіра, справедливість, повага, відповідальність та відвага.
Повага до власної думки починається з поваги до думок інших, а повага до власного тексту - з поваги до чужих.
Чесність у навчанні та викладанні є базовою умовою побудови довіри між усіма, причетними до освітнього процесу. Відвага ж є здатністю чинити доброчесно всупереч страху чи тиску та вимагати від себе того ж, чого очікуєте отримати від інших.